Digitális project manager állás

622

Digitális project managert keresünk!

Jártas vagy a digitális kommunikációban? Csatlakozz ügynökségünkhöz és dolgozz nemzetközi márkákon!

Elvárások
• kiváló íráskészség és helyesírás
• tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
• önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit ajánlunk
• lendületes csapat, inspiráló közeg
• színes szakmai kihívások
• fejlődési és előrelépési lehetőségek
• versenyképes feltételek

Feladatok
• aktív részvétel stratégiai és taktikai tervezési folyamatokban nemzetközi márkákon
• márkaoldalak teljes körű üzemeltetése a közösségi médiában (tartalomgyártás, moderálás, nyereményjátékok, hirdetések kezelése)
• grafikusok, fejlesztők, alvállalkozók munkájának felügyelete, webes fejlesztések (applikációk, weboldalak), videógyártási folyamatok és egyéb projektek menedzselése
• következetes dokumentálás és adminisztráció (grafikai és fejlesztői brief, statisztikai elemzések, aktivitás riportok, státusz riportok, agenda, memo, stb.)
• proaktív, profi kommunikáció az ügyfelekkel

Előny
• Adwords és Analytics rendszerek ismerete
• videógyártás folyamatában való jártasság (koncepcionális szinten)
• ügynökségi tapasztalat

Önéletrajzodat küldd a hello@comlab.hu e-mail címre!

Szólj hozzá!

hozzászólás

Előző cikkSenior marketing tanácsadó állás
Következő cikkSocial media manager állás
Farkas Boglárka
Tásadalomtudományokat végeztem, majd diplomamunkámat a média és nyilvánosság témakörben készítettem. Mint a Népszabadság egyik újságírója, illetve több portál szerzője újságírói és médiás háttérrel érkeztem egy Google gyakornoki programon keresztül az online marketing világába. Jelenleg az AdWords Blog főszerkesztőjeként dolgozom.