Junior account manager állás

690

Feladatok:

  • Részvétel integrált kommunikációs kampányok projekt-menedzsmentjében
  • Futó kampányok koordinálása
  • Brief készítés, véglegesítés és ellenőrzés
  • Együttműködés kreatív, programozó csapatunkkal és alvállalkozóinkkal a tervezéstől a kivitelezésig
  • Versenytársak piaci és kreatív megjelenéseinek rendszeres elemzése
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Minimum 1 év tapasztalat account gyakornok vagy account asszisztens pozícióban
  • Marketing vagy kommunikációs végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú, proaktív, dinamikus személyiség

Miért dolgozz a Café Communications-ben?

  • Profi csapatba kerülsz, összetett szakmai feladataid lesznek, és nívós ügyfelekkel dolgozhatsz
  • Vidám munkakörnyezet, lendületes csapat vár
  • Kedvező juttatási csomagot kínálunk számodra

Ha úgy érzed, hogy szakmai háttered és motivációd találkozik a mi elképzeléseinkkel, küldd el jelentkezésed a hr@cafecommunications.huemailcímre!

Szólj hozzá!

hozzászólás

Előző cikkPPC menedzser állás
Következő cikkVideók, amikért megőrültünk
Farkas Boglárka
Tásadalomtudományokat végeztem, majd diplomamunkámat a média és nyilvánosság témakörben készítettem. Mint a Népszabadság egyik újságírója, illetve több portál szerzője újságírói és médiás háttérrel érkeztem egy Google gyakornoki programon keresztül az online marketing világába. Jelenleg az AdWords Blog főszerkesztőjeként dolgozom.