Online projekt menedzser állásajánlat

400

Ügynökségünk magyar és nemzetközi ügyfelek keresőoptimalizlási feladatainak elvégzésére keres több éves tapasztalattal rendelkező online projekt menedzsert.

Feladatok:

  • Ügyfél, partner és projekt menedzsment
    – Napi kapcsolattartás ügyfelekkel
    – Napi kapcsolattartás stratégiai partnerekkel (fejlesztőkkel, kutatókkal, stb.)
    – Stratégiai prezentációk készítése
    – Kapacitásfigyelés, projekt menedzsment
  • Riportok
    – Heti ügyfél riportok készítése
    – Havi ügyfél riportok készítése
    – Havi pénzügyi riportok készítése
    – Értékesítési riportok naprakészen tartása
     – Havi értékesítési riportok készítése

Elvárások:

  • Legalább 2 éves online területen szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzseri szemlélet
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Egyéb nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Állandó, inspiratív környezet és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, magyar vezetéssel és nemzetközi terjeszkedéssel
  • Jelentős magyar és nemzetközi projektekben részvétel

Önéletrajzodat és motviációs leveledet, kérjük, hogy magyar és angol nyelven, a nettó fizetési igény megjelölésével, küldd el a hello kukac klikkmania.hu email címre!

Szólj hozzá!

hozzászólás

Előző cikkGoogle Maps: Így lesz felejthetetlen az idei nyár
Következő cikkVezető SEO szakember állásajánlat
Farkas Boglárka
Tásadalomtudományokat végeztem, majd diplomamunkámat a média és nyilvánosság témakörben készítettem. Mint a Népszabadság egyik újságírója, illetve több portál szerzője újságírói és médiás háttérrel érkeztem egy Google gyakornoki programon keresztül az online marketing világába. Jelenleg az AdWords Blog főszerkesztőjeként dolgozom.