PPC menedzser állás

617

PPC MENEDZSERT KERES A CAFÉ COMMUNICATIONS

Várjuk jelentkezésed, ha Paid Search (SEM), Display Network (GDN, GSP) és egyéb Pay-per-click kampányokban szeretnél szerepet vállalni!

Feladatok:
● Ügyfélbriefek alapján taktikai és stratégiai ajánlatok készítése az ügyfelek számára
● PPC kampányok teljes körű menedzselése a tervezéstől a megvalósításon és optimalizáláson át a riportolásokig
● Kampányok utólagos elemzése
● Hatékonyságnövelő stratégiák kidolgozása
● Kapcsolattartás ügyfelekkel, valamint házon belül a médiatervező és ügyfélkapcsolati csapattal
● Prezentációk írása és tartása ügyfelek számára

Elvárások:
● 2-3 éves tapasztalat hasonló pozícióban
● Google AdWords (haladó) minősítés
● Google AdWords és Analytics napi szintű használata
● Analitikus gondolkodásmód
● Precizitás, alaposság, terhelhetőség
● Legalább középszintű angol nyelvtudás

Ha úgy gondolod, hogy szakmai háttered és motivációd találkozik az elképzeléseinkkel, küldd el önéletrajzod és motivációs leveled a hr@cafecommunications.hu emailcímre!

Szólj hozzá!

hozzászólás

Előző cikkSocial media manager állás
Következő cikkJunior account manager állás
Farkas Boglárka
Tásadalomtudományokat végeztem, majd diplomamunkámat a média és nyilvánosság témakörben készítettem. Mint a Népszabadság egyik újságírója, illetve több portál szerzője újságírói és médiás háttérrel érkeztem egy Google gyakornoki programon keresztül az online marketing világába. Jelenleg az AdWords Blog főszerkesztőjeként dolgozom.