Senior marketing tanácsadó állás

896

Keressük senior tanácsadónkat!

Ha szívesen dolgoznál önállóan, nemzetközi ügyfelekkel, nagy márkákkal, kihívást jelentő kampányokon és segítenél az ügyfélcunami megzabolázásában, akkor te vagy a mi emberünk!

Magadra ismersz?
• minimum 3 év ügynökségi és/vagy ügyféloldali tapasztalat
• érts az online felületek működéséhez és szeresd is őket
• előny, ha indítottál már PPC kampányt és nem ijedsz meg az olyan rövidítésektől, mint a CPM, vagy a CPC
• magas fokú kreativitás
• stratégiai gondolkodás és precizitás
• jó problémamegoldó készség
• tárgyalóképes angol nyelvtudás

Feladataid:
• ügyfélkapcsolatok, kampánytervezés és menedzselés PR, BTL, online területeken
operatív részvétel kampányokban
• saját csapatod irányítása, felelősségteljes döntéshozás

Amit mi kínálunk:
• szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzés
• versenyképes fizetés
• sokszínű, vidám csapat és jó hangulat
• nyitottság új ötleteidre, fejlesztési javaslataidra
• családias környezet, közös ebédekkel, nagy ügynökségi ötletelésekkel
• saját csapat, önálló munkavégzés

Jelentkezésedet (angol és magyar nyelvű önéletrajz) július 10-ig várjuk a karrier@anderson.co.hu
Oszd meg, hátha pont a te ismerősödet keressük!

Szólj hozzá!

hozzászólás

Előző cikkSEO menedzser állásajánlat
Következő cikkDigitális project manager állás
Farkas Boglárka
Tásadalomtudományokat végeztem, majd diplomamunkámat a média és nyilvánosság témakörben készítettem. Mint a Népszabadság egyik újságírója, illetve több portál szerzője újságírói és médiás háttérrel érkeztem egy Google gyakornoki programon keresztül az online marketing világába. Jelenleg az AdWords Blog főszerkesztőjeként dolgozom.