Rendezvényszervező gyakornoki állás

1985

Érdekel a rendezvényszervezés? Szeretnél az egyetlen magyarországi kiemelt Google Partner ügynökségnél belelátni, hogyan zajlanak a digitális marketing oktatások és képzések előkészítése, lebonyolítása, utánkövetése?

Akkor rendezvényszervező gyakornokként nálunk a helyed!

Az MTT Média ügynökség gyakornoki programot hirdet 1-3 hónapra, szeptemberi kezdéssel, budaörsi munkavégzéssel.

Feladatok:

  • rendezvényszervező munkájának segítése
  • esetenként Facebook hirdetési szövegek írása, hirdetések elkészítése, adatok kielemzése
  • rendezvénystatisztikák készítése, riportolás
  • rendezvényen való segédkezés az MTT Akadémián

Elvárások:

  • pontosság és precizitás
  • szeret emberekkel foglalkozni
  • könnyen szót ért az ügyfelekkel
  • vidám, kedves személyiség
  • motiváció az említett terület megismerésére
  • felelősségteljes gondolkodásmód
  • kiváló kommunikációs készség írásban, magabiztosság és megbízhatóság
  • képesség önálló- és csapatmunkára
  • az angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel

 Előnyök:

  • munkavégzés fiatalos, jó hangulatú csapatban
  • rugalmas időbeosztás
  • Facebook Business manager
  • folyamatos, magas szintű oktatás
  • szakmai fejlődés
  • igazolás a felsőoktatási intézmény felé
  • értékes szakmai referencia

Gyakorlatvégzés helye: Budaörs-MTT Media, Budapest-Google Ground

Jelentkezés módja: Küldd el szakmai önéletrajzodat fényképpel, csatolj hozzá egy rövid bemutatkozást is magadról!

Jelentkezés, további információk: Marinkás Anikó – aniko.marinkas@mtt.hu

Várjuk jelentkezésed!

Szólj hozzá!

hozzászólás