CTW TOYS KFT.
  • A CTW Toys Kft. 2000 óta működik a magyar piacon, mint a lengyel Trefl és Wader & Wozniak kereskedelmi képviselete.Partnereink között tudhatjuk a hipermarketek mellett, a legtöbb ismert játék-nagykereskedést is. Sikerünkhöz nagyban hozzájárult anyacégeink nemzetközi és több évtized óta összegyűjtött tapasztalata, amit szeretnénk minél jobban kihasználni.

Junior marketing munkatárs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Ismered, és jól használod az online csatornákat? Képes vagy stratégiaalkotásra és jó vagy a megvalósításban is? Szeretnél önállóan dolgozni? Ha igen, akkor Téged keresünk!Feladatok:

    • Közösen kialakított marketing stratégia implementálása és tervek nyomon követése, végrehajtása,
    • Brand és trade marketing projektek menedzselése, PR feladatok ellátása,
    • Marketing eszközök beszerzése,
    • Angol nyelvű kapcsolattartás a partnerekkel,
    • Beszámolók, riportok, prezentációk készítése,
    • Weboldalak és social media profilok tartalomkezelése és fejlesztése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Felsőfokú végzettség (preferáltan marketing területen),
    • Szakmai tapasztalat vállalati marketingkommunikáció területen
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban (anyavállalattal napi kapcsolattartás)
    • Brief írásban való tapasztalat, POS anyagok gyártásában való jártasság.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • Grafikai ismeretek, Photoshop és InDesign (esetleg CorelDraw) gyakorlat, Játék piaci tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Lehetőség az önálló alkotására és ennek megvalósítására,
    • Családias légkör,
    • Kiszámítható bónuszrendszer,
    • Hosszútávú, biztos munkahely.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1115, BUDAPEST BARTÓK BÉLA utca 152. C

További információ, jelentkezés itt!

Szólj hozzá!

hozzászólás

Előző cikkMarketing munkatárs állás Budapesten
Következő cikkONLINE MARKETING SPECIALISTA
Farkas Boglárka
Tásadalomtudományokat végeztem, majd diplomamunkámat a média és nyilvánosság témakörben készítettem. Mint a Népszabadság egyik újságírója, illetve több portál szerzője újságírói és médiás háttérrel érkeztem egy Google gyakornoki programon keresztül az online marketing világába. Jelenleg az AdWords Blog főszerkesztőjeként dolgozom.