SMARTme Building Technologies Kft.
  • Gyengeáramú és okos otthon rendszerekkel foglalkozó, stabil hátterű, tisztán magyar tulajdonú cég a marketing területének erősítése érdekében új kollegát keres.

Marketing munkatárs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • A cég marketing stratégiájának működtetése, annak finomhangolásában való konstruktív részvétel.
    • Meglévő marketing anyagok magyarra fordítása, honosítása, legyártatása.
    • A teljes marketing mix kezelése, kampányok tervezése és megszervezése.
    • Weboldal, hírlevél, céges és publikus blog, valamint közösségi oldalak (Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Youtube) kezelése, tartalom feltöltése és optimalizálása.
    • Sajtóval való kapcsolattartás, sajtóközlemények megírása, PR hírek megjelentetése.
    • Adwords kampányok és egyéb online hirdetések kezelése.
    • Az értékesítés számára üzleti lehetőségek felderítése, előkészítése.
    • Kapcsolódó adminisztratív feladatok, kutatások elvégzése, adatbázis kezelés.
    • Rendezvényeken való részvétel megszervezése, saját bemutatók szervezése.
    • Marketing akciók sikerességének elemzése, jelentések készítése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció, PR)
    • Legalább 2 év szakmai tapasztalat marketing, PR területen (különösen online marketing)
    • Legalább egy képszerkesztő, grafikai program felhasználói szintű ismerete
    • Önálló munkavégzés
    • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
    • Magabiztos angol nyelvtudás, fordítási gyakorlat
    • Stratégiai gondolkodás,
    • Kreatív, megoldás-orientált, nyitott és csapatjátékos személyiség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • SEO tapasztalat
    • Google Adwords alapszintű vizsga
    • Műszaki érdeklődés vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalat
    • Online sajtókapcsolatok
    • Videó-szerkesztő program ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Versenyképes jövedelem
    • Kellemes munkakörnyezet
    • Kiváló szakmai háttér és fiatalos csapat
    • Folyamatos angol és szakmai továbbképzés
    • Betanítás után önálló munkavégzési lehetőség

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1113 Budapest, Bocskai út 77-79.

  • Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél

További információ, jelentkezés itt!

Szólj hozzá!

hozzászólás

Előző cikk1 milliárdos álombevételt közelíthet meg a Snapchat
Következő cikkOnline-Marketing Munkatárs állás
Farkas Boglárka
Tásadalomtudományokat végeztem, majd diplomamunkámat a média és nyilvánosság témakörben készítettem. Mint a Népszabadság egyik újságírója, illetve több portál szerzője újságírói és médiás háttérrel érkeztem egy Google gyakornoki programon keresztül az online marketing világába. Jelenleg az AdWords Blog főszerkesztőjeként dolgozom.