Az OTTO Central Europe Kft. sikeres E-kereskedelmi tevékenységet folytat OTTO, Lascana és Sheego márkáival a magyar, cseh és szlovák piacon. Cégünk az osztrák UNITO-csoport leányvállalata és így a nemzetközi viszonylatban is tevékenykedő OTTO csoport tagja. Az OTTO vállalatot 1949-ben Németországban alapították. Az OTTO csoport ma egy világszerte működő kereskedelmi- és szolgáltató csoport, mely több mint 49.600 munkavállalót foglalkoztat világszerte. A cégcsoport 12,1 milliárd euró körüli éves forgalmat, ezen belül 6,5 milliárd online forgalmat realizál, mellyel a világ legnagyobb online kereskedői közé tartozik.

Budapesti székhellyel (XIII. kerület) az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Online-Marketing Munkatárs

FELADATAI:

    • Online-marketing tevékenység optimalizálása, továbbfejlesztése kiemelten Display-hírdetések és Affiliate-Marketing vonatkozásában az OTTO, Lascana és Sheego márkáinkra vonatkozóan a magyar, cseh és szlovák piacon
    • Az online-marketing csatornák teljesítményének folyamatos felügyelete, kiértékelése és optimalizálása
    • Együttműködés az ügynökségekkel és szolgáltatókkal, tevékenységük ellenőrzése
    • Riportok, elemzések, kimutatások készítése
    • Konkurencia figyelés, piaci trendek és vevői igények követése
    • Szoros együttműködés marketing projektekben az osztrák anyavállalattal

ELVÁRÁSOK:

    • Felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű képesítés marketing / informatika szakterületen
    • Ideális esetben online-marketing munkatapasztalat
    • Marketing- és értékesítési irányultság kiegészítve Internet- és Online technikai ismeretekkel
    • Az online-marketing tapasztalat, webcontrolling eszközök és HTML ismerete előnyt jelentenek
    • Jó analitikus szemlélet, pontosság és számok iránti affinitás
    • Kiemelkedő kommunikációs és együttműködési készség
    • Magabiztos német és angol nyelvtudás szóban és írásban
    • Utazási hajlandóság
    Várja Önt egy felelősségteljes és biztos munkahely dinamikus csapatunkban!

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol
  • Német

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XIII. kerület

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:

2016. 09. 30.

További információ, jelentkezés itt!

Szólj hozzá!

hozzászólás

Előző cikkMarketing munkatárs állás
Következő cikkMarketing munkatárs állás Budapesten
Farkas Boglárka
Tásadalomtudományokat végeztem, majd diplomamunkámat a média és nyilvánosság témakörben készítettem. Mint a Népszabadság egyik újságírója, illetve több portál szerzője újságírói és médiás háttérrel érkeztem egy Google gyakornoki programon keresztül az online marketing világába. Jelenleg az AdWords Blog főszerkesztőjeként dolgozom.