Online manager állás

870

Folyamatosan növekvő integrált kommunikációval foglalkozó ügynökség fiatalos és dinamikus csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát online manager pozícióba.

Feladatok:

  • Online és social kampányok tervezése, lebonyolítása és nyomon követése
  • Weboldal, hírlevél, valamint közösségi oldalak (Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Youtube) kezelése, tartalom feltöltése, optimalizálása és hirdetési fiókjainak kezelése
  • Kommunikációs tervek kidolgozásában történő aktív részvétel
  • Közösségi és online média stratégia és koncepció készítése, prezentálása (angolul is)
  • Részvétel a tartalmak, alkalmazások előállításában, együttműködés a kreatívokkal
  • Közösségi média és online trendek nyomon követése
  • Google Adwords és Display kampányok, egyéb online hirdetések kezelése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok, kutatások elvégzése, adatbázis kezelés
  • Statisztikák és riportok készítése
  • Prezentációk készítése és lebonyolítása
  • Kommunikációs tervek kidolgozásában történő részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év ügynökségi tapasztalat
  • Online médiumok ismerete
  • Közösségi média, Google és Youtube kampányok magas színtű ismerete
  • Koncentráció képesség, precizitás, jó szervezőkészség
  • Átfogó és innovatív látásmód és önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Prioritások felismerése
  • Magas szintű proaktivitás
  • Csapatjátékos
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Google Adwords vizsgák
  • Online manager beosztásban való tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, érdekes, önálló munka
  • Családbarát munkakörnyezet, kiváló csapat
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezését angol vagy magyar nyelvű önéletrajzzal a jobs@myad.hu e-mail címre várjuk.

Szólj hozzá!

hozzászólás

Előző cikkFebruári SEO tanfolyam
Következő cikkAktuális rendezvényszervezői állások
Janni Anikó
2009 óta foglalkozom újságírással, valamint több éve dolgozom kommunikáció, PR és marketing területen. A lifelong learning szemléletet képviselem, így törekszem minden olyan tudás elsajátítására, melyet a szakmai pályám során hasznosítani tudok.