Érdekel a rendezvényszervezés? Szeretnél egy Google Partner ügynökségnél belelátni, hogyan zajlanak a digitális marketing oktatások és képzések szervezése, előkészítése, lebonyolítása, utánkövetése?

Akkor vedd fel velünk a kapcsolatot és beszéljük meg a részleteket!

Az MTT Akadémia gyakornoki programot (3-6 hónapra), emellett projekt alapú munkalehetőséget (határozatlan időre) hirdet, azonnali kezdéssel, rugalmas munkavégzéssel.

Feladatok:

  • rendezvényszervező munkájának támogatása
  • rendezvénystatisztikák készítése, riportálás
  • rendezvényeken való részvétel, esemény lebonyolítása, utánkövetése
  • konferencia szervezésben való részvétel

Elvárások:

  • pontosság és precizitás
  • szeret emberekkel foglalkozni, udvarias
  • könnyen szót ért az ügyfelekkel
  • vidám, kedves személyiség
  • motiváció az említett terület megismerésére, elsajátítására
  • felelősségteljes gondolkodásmód
  • kiváló kommunikációs készség írásban, magabiztosság és megbízhatóság
  • képesség önálló- és csapatmunkára
  • közép szintű angol nyelvtudás előny

 Előnyök:

  • munkavégzés fiatalos, jó hangulatú csapatban
  • főiskolai/egyetemi jogviszony ezen a területen vagy friss rendezvényszervezői végzettség
  • rugalmas időbeosztás
  • Facebook Business manager ismerete
  • folyamatos, magas szintű oktatás
  • szakmai fejlődés
  • értékes szakmai referencia

Gyakorlatvégzés helye: Budapesti iroda és a Google Ground

Jelentkezés módja: Küldd el szakmai önéletrajzodat fényképpel, csatolj hozzá egy rövid bemutatkozást is magadról!

Jelentkezés, további információk: Marinkás Anikó, rendezvényszervezőnek – aniko.marinkas@mtt.hu

Várjuk jelentkezésed, ha magadra ismertél a leírásban! 🙂

Szólj hozzá!

hozzászólás